KROMOSYSTEM

Milesi było pierwszą firmą z branży farb i lakierów do drewna która wprowadziła Kromosystem – System Tintometryczny specjalnie opracowany aby umożliwiał odtwarzanie w czasie, w ekstremalnie prosty sposób, lakierów barwionych (poliuretanowego lub na bazie wodnej) w żądnym kolorze. Ta innowacyjna idea pozwala łatwo i szybko operować najszerszym zakresem kolorów. Rozwijany i udoskonalany przez lata, Tintometryczny Kromosystem bazuje na użyciu past opartych na specjalnych pigmentach które gwarantują maksymalną odporność koloru na światło i temperaturę, oraz ich perfekcyjną stabilność mimo upływu czasu.

Pigmentowane pasty Koromosystem są testowane po przez skomplikowane systemy w celu uzyskania odpowiedniego nasycenia i odcienia koloru. Są one oparte na pigmentach selekcjonowanych zgodnie z regulacją EN7 1/3 określającą użycie metali ciężkich w produkcji zabawek.

U Dilerów Milesi można znaleźć wszystkie żądane kolory do następujących wykończeń:

Wykończenie matowe we wnętrzach na bazie wodnej

Wykończenie zewnętrzne na bazie wodnej.

Kolory mogą być wybrane z pośród 2100 kart wzorników dla Kromosystem NCS i Kromosystem RAL.

Ponad to Centrum Serwisowe Milesi gwarantuje doskonałą reprodukcje jakiego kol wiek żądanego koloru do wykończenia i dekoracji drewna.

System Tintometryczny Kromosystem zapewnia nadzwyczaj łatwe, stałe i precyzyjne odtwarzanie koloru w czasie, oraz pozwala osiągnąć pożądane wykończenie w najkrótszym czasie.